strona główna | prasa | kontakt | mapa strony
Strona Główna Życiorys Aktualności Archiwum Ciekawe Linki kontaktRSSOstatni
news:

30.03.2010

Najbliższe
wydarzenie:

..


Posiedzenia
Senatu RP

terminarz
na rok 2010
Szanowni Państwo, Wyborcy z Okręgu
Płocko - Ciechanowskiego !   W wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej uzyskałam wysoką ilość 103.365 głosów. Była to dla mnie niespodzianka i jednocześnie powód do radości. Utwierdziłam się w przekonaniu, że moja wieloletnia praca na terenie Mazowsza znalazła uznanie i ocenę na tyle pozytywną, aby obdarzyć mnie swoim głosem na liście kandydatów do Senatu w wyborach parlamentarnych 21 października 2007. Bardzo za to dziękuję.

   Mój zawód - pielęgniarstwo - nauczył mnie patrzeć na drugiego człowieka jak na osobę, której zawsze powinnam udzielić pomocy w potrzebie. Moja wewnętrzna społecznikowska pasja powoduje, iż zawsze staram się widzieć grupy społeczne i społeczności, dla których mogę być użyteczna. Moje doświadczenie menadżera i nauczyciela akademickiego utwierdziło we mnie podziw i szacunek dla potencjału indywidualnych osób i efektywność dobrze kierowanych zespołów ludzkich.

   Jestem optymistą i wierzę, że Polska ma wielką szansę na rozwój i dobrobyt mimo istniejących trudności. Mam nadzieję, że w czasie mojej czteroletniej kadencji uczynię wiele dla promocji zdrowia, poprawy opieki zdrowotnej, polepszenia dostępności do wyższego wykształcenia, poprawy jakości kształcenia. Ufam, że przyczynię się także do rozwoju gospodarczego nawiązując kontakty ułatwiające samorządom terytorialnym nowe inwestycje.

   Jestem przekonana, że wiele osób odejdzie zadowolonych z rozmowy ze mną w Biurze Senatorskim w Ciechanowie czy innych biurach parlamentarnych Prawa i Sprawiedliwości w Płocku i Żurominie.

   Szanowni Państwo, sądzę, że możliwe będzie nasze współdziałanie dla dobra Ojczyzny. Ja bardzo na to liczę i cieszę się na współpracę.


Z wyrazami szacunku,
Janina FetlińskaBiuro Senatorskie
Senator RP
Janiny Fetlińskiej

ul. Pułtuska 9
06-400 Ciechanów
tel/fax 023 672 56 92

pokaż
biura terenowe


Mieszkanie spółdzielcze jednak razem z piwnicą!
więcej


[uaktualnienie]
Informacje oraz wnioski dla osób represjonowanych i internowanych w okresie PRL-u:
wejdź


X Kongres Pielęgniarek Polskich
więcej
1247116 odsłon od 18 sierpnia 2006
jeśli masz jakieś uwagi, napisz do administratora strony
Janina Fetlińska, Senator RP strona główna | życiorys | aktualności | archiwum | ciekawe linki | kontakt